Art Deco Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Art Deco spalvų temas sudaro metalo atspalviai, neutralios spalvos, ryškios spalvos ir juoda bei balta. Interjero dizaine dominuoja šaltos metalo spalvos, įskaitant sidabro, aukso, metalo mėlyną, anglies pilką ir platinos. Metalo spalvų ir prabangių paviršių schemos,  juodos veidrodinės sienų plokštumos.
Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Pagrindiniai visuomeninių erdvių bruožai:
 
•  asimetrija
•  stipri geometrija
•  platus natūralios šviesos panaudojimas
•  atviras aukšto  L, T, H arba U formos planas pereina į lauko erdvę
•  lankstus baldų išdėstymas, prisitaikantis prie poreikių
•  dideli langai, dažnai asimetriški
•  viena ar dvi temos
•  vietinės arba perdirbtos statybinės medžiagos
•  tvarios, ekologiškos medžiagos, tokios kaip bambuko grindys ir granitas
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika Klasika

Klasika

Tai yra rafinuoto stiliaus viešbutis, gausus detalių, kurios aptinkamos baldų, apšvietimo struktūrose, taip pat dekoracijose, audinių raštuose. Baldai – “meniški", su raižytomis ar inkrustuotomis detalėmis. Baldai papuošti gėlių elementais, įvairiais leitmotyvais ar scenomis iš legendų.
Užklausimas

Modernas

Menas, o ne priedai, užima pagrindinę vietą moderniam interjere. Nėra mielų mažų niekučių ar antklodžių ant baldų. Atvirkščiai, meno kūriniai yra kruopščiai parenkami pagal jų unikalumą, jie tarnauja kaip pagrindinis centras erdvėje. Geometriniais raštais išmarginti bei tiesiog lygūs kilimėliai pabrėžia spalvų akcentus ir paryškina drąsų modernų interjerą.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Idėja, kad gražūs ir funkcionalūs kasdieniai objektai turėtų būti prieinami ne tik turtingiesiems, bet ir visiems, yra skandinaviško stiliaus vystymosi esminė tema. Ideologinis pagrindas buvo ypatingos skandinaviškos socialinės demokratijos formos iškilimas, taip pat didesnės galimybės naudoti naujas pigias medžiagas ir metodusmasinei gamybai. Skandinaviškame dizaine dažnai naudojama štampuota mediena, plastikas, anoduotas arba emaliuotas aliuminis ar štampuotas plienas.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.