Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Juoda ir balta taip pat buvo labai populiarus spalvinis derinys 1920 ir 1930 metais. Juodos ir baltos spalvos šaškių  lentos išdėstymo plytelės, grindys ir tapetai buvo labai madingi tuo metu.
Art Deco stiliaus baldai ir šviestuvai turėjo blizgią, prabangią išvaizdą - naudojama inkrustuota mediena ir atspindinti apdaila. Baldai turėjo lenktas briaunas, geometrines figūras ir švarias linijas. Art Deco šviestuvuose naudojami geometriniai raštai.
Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Pagrindiniai visuomeninių erdvių bruožai:
 
•  asimetrija
•  stipri geometrija
•  platus natūralios šviesos panaudojimas
•  atviras aukšto  L, T, H arba U formos planas pereina į lauko erdvę
•  lankstus baldų išdėstymas, prisitaikantis prie poreikių
•  dideli langai, dažnai asimetriški
•  viena ar dvi temos
•  vietinės arba perdirbtos statybinės medžiagos
•  tvarios, ekologiškos medžiagos, tokios kaip bambuko grindys ir granitas
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika

Klasika

Klasikinio dizaino erdvės dažniausiai turi didelę centrinę kompoziciją. Didelis židinys, didelis stalas arba įspūdingi laiptai yra dažniausiai naudojami kaip erdvės centras. Kai yra jau pasirinktas patalpos dėmesio traukos centras, visi kiti elementai išdėstomi siekiant sustiprinti centriškumą.
Užklausimas

Modernas

Modernus dizainas naudoja geometrines figūras, įskaitant griežtus kvadratus ir stačiakampius kartu su lygiomis kreivėmis (“švariomis linijomis”). Tobuli apskritimai ir ovalai taip pat yra dažnai naudojama forma moderniame dizaine. Modernus interjero dizainas yra tuo pačiu labai paprastas ir net minimalistinis, išskyrus kelias ornamentines puošmenas, nutraukiančias lygias linijas ir plokščius paviršius.
Moderniame interjere yra dažnai naudojamas medis ir plastmasė. Nors dizaineriai dažnai uždažo medžio faktūrą, kai kurie naudoja natūralią medieną kaip kontrastą dirbtinėms formoms ir medžiagoms. Blizgūs metalai, pavyzdžiui, nerūdijantis plienas, yra viena pagrindinių medžiagų modernaus interjero erdvėse. Moderniame interjere dizaineriai taip pat naudoja stiklą ir plastiką dėl jų glotnių, lygių paviršių.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Idėja, kad gražūs ir funkcionalūs kasdieniai objektai turėtų būti prieinami ne tik turtingiesiems, bet ir visiems, yra skandinaviško stiliaus vystymosi esminė tema. Ideologinis pagrindas buvo ypatingos skandinaviškos socialinės demokratijos formos iškilimas, taip pat didesnės galimybės naudoti naujas pigias medžiagas ir metodusmasinei gamybai. Skandinaviškame dizaine dažnai naudojama štampuota mediena, plastikas, anoduotas arba emaliuotas aliuminis ar štampuotas plienas.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.