Art Deco Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Art Deco spalvų temas sudaro metalo atspalviai, neutralios spalvos, ryškios spalvos ir juoda bei balta. Interjero dizaine dominuoja šaltos metalo spalvos, įskaitant sidabro, aukso, metalo mėlyną, anglies pilką ir platinos. Metalo spalvų ir prabangių paviršių schemos,  juodos veidrodinės sienų plokštumos.
Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Pagrindiniai visuomeninių erdvių bruožai:
 
•  asimetrija
•  stipri geometrija
•  platus natūralios šviesos panaudojimas
•  atviras aukšto  L, T, H arba U formos planas pereina į lauko erdvę
•  lankstus baldų išdėstymas, prisitaikantis prie poreikių
•  dideli langai, dažnai asimetriški
•  viena ar dvi temos
•  vietinės arba perdirbtos statybinės medžiagos
•  tvarios, ekologiškos medžiagos, tokios kaip bambuko grindys ir granitas
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika Klasika

Klasika

Klasikinio dizaino erdvės dažniausiai turi didelę centrinę kompoziciją. Didelis židinys, didelis stalas arba įspūdingi laiptai yra dažniausiai naudojami kaip erdvės centras. Kai yra jau pasirinktas patalpos dėmesio traukos centras, visi kiti elementai išdėstomi siekiant sustiprinti centriškumą.
Užklausimas

Modernas

Modernaus interjero parduotuvės yra elegantiškos, erdvios, paprastos, sutelkiant dėmesį į funkciją ir išdėstymą. Nėra jokios netvarkos ar chaoso. Modernaus dizaino  parduotuvės baldai pasižymi pagrindine geometrija (paprastos briaunos, kreivės ir kampai) ir švariomis linijomis. Šis stilius gimė iš idėjos kurti funkcionalius baldus, apsieiti be tradicinio dekoro ir naudoti tokias pramonines medžiagas, kaip chromas, stiklas ir betonas, kurias tapo prieinamos naujų technologijų dėka.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Idėja, kad gražūs ir funkcionalūs kasdieniai objektai turėtų būti prieinami ne tik turtingiesiems, bet ir visiems, yra skandinaviško stiliaus vystymosi esminė tema. Ideologinis pagrindas buvo ypatingos skandinaviškos socialinės demokratijos formos iškilimas, taip pat didesnės galimybės naudoti naujas pigias medžiagas ir metodusmasinei gamybai. Skandinaviškame dizaine dažnai naudojama štampuota mediena, plastikas, anoduotas arba emaliuotas aliuminis ar štampuotas plienas.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.