Art Deco Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Art Deco stilius daugiausia grindžiamas geometrinėmis formomis, racionalumu ir švariomis linijomis. Siūloma aštri, šalta mechanizuoto gyvenimo išvaizda visiškai kertasi su tuo, kas atėjo iš anksčiau.
Art Deco atmetė tradicines medžiagas apdailos ir interjero dizaine, pasirinko vietoj jų naudoti daugiau neįprastų medžiagų, tokių kaip chromas, stiklas, nerūdijantis plienas, blizgūs audiniai, veidrodžiai, aliuminis, lakuotos inkrustuotos medienos, ryklio ir zebro odos.
Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Pagrindiniai visuomeninių erdvių bruožai:
 
•  asimetrija
•  stipri geometrija
•  platus natūralios šviesos panaudojimas
•  atviras aukšto  L, T, H arba U formos planas pereina į lauko erdvę
•  lankstus baldų išdėstymas, prisitaikantis prie poreikių
•  dideli langai, dažnai asimetriški
•  viena ar dvi temos
•  vietinės arba perdirbtos statybinės medžiagos
•  tvarios, ekologiškos medžiagos, tokios kaip bambuko grindys ir granitas
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika Klasika

Klasika

Klasikinio stiliaus baldai savo nesenstančia, archetipine išvaizda perteikia senojo pasaulio žavesį patrauklioje ir draugiškoje biuro aplinkoje. Galima rinktis gražias medines apdailas, pavyzdžiui, vyšnios ar ąžuolo. Dominuoja L arba U formos stalai. Tokie tradiciniai stalai turi plačią darbo erdvę bei daug vietos daiktams laikyti.
Užklausimas

Modernas

Tradiciškai ofisų erdvės yra perkrautos, tiek vizualiai, tiek fiziškai. Modernas pabrėžia paprastumą kaip puošmeną. Modernūs interjerai yra švarūs ir švieži, papildyti viena arba dvejomis spalvomis.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Idėja, kad gražūs ir funkcionalūs kasdieniai objektai turėtų būti prieinami ne tik turtingiesiems, bet ir visiems, yra skandinaviško stiliaus vystymosi esminė tema. Ideologinis pagrindas buvo ypatingos skandinaviškos socialinės demokratijos formos iškilimas, taip pat didesnės galimybės naudoti naujas pigias medžiagas ir metodusmasinei gamybai. Skandinaviškame dizaine dažnai naudojama štampuota mediena, plastikas, anoduotas arba emaliuotas aliuminis ar štampuotas plienas.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.