Art Deco Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Apibūdinant Art Deco stiliaus vonios kambarį dažnai vartojamas terminas “drąsus”, kas atskleidžia kontrastingų spalvų palečių naudojimą, o tai tikrai gali atnešti meno atgimimo nuotaiką į jūsų namus. Vonios plytelių monochromatinės juodos ir baltos spalvos kombinacijos ar raudonos ir gilios rudos yra labai populiarios. Norint sukurti Art Deco stiliaus vonios kambarį, visų pirma, reikia pasirinkti kontrastingų spalvų labai blizgias keramikos ar porceliano plyteles. Vonios baldai su gražiais veidrodžiais ir veidrodinėmis apdailos detalėmis užbaigs puikų vaizdą!
Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Šiandien madingos dvigubos vonios kriauklės ir įeinami dušai. Nuspręskite, kam jūs turite vietos, kokias medžiagas yra verta naudoti, ir tada raskite būdą, kaip pridėti labai reikalingų daiktų laikymui skirtų spintų, lentynų grožio priemonėms ir papildomiems rankšluosčiams.
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika Klasika

Klasika

Vonios kambarys yra privati erdvė, kurioje vyrauja komfortas ir ramybė, todėl klasikinis stilius yra geriausias pasirinkimas norintiems susikurti atsipalaidavimo kampelį. Klasikinio stiliaus vonioje daugiausia naudojamos spalvos yra balta, smėlio arba kreminė. Balta spalva sukuria tvarkingą ir švarią aplinką bei pojūtį. Kuriant klasikinį vonios kambarį labai svarbus apšvietimas. Kai kurie dizaineriai įleidžia natūralią lauko šviesą į vonios kambarį, o kai kurie naudoja ryškų sietynų ir šviestuvų apšvietimą.
Užklausimas

Modernas

Moderniu stiliumi įrengtas vonios kambarys gali tapti SPA tipo aplinka su tokiais elementais kaip granito stalviršiai, modulinės spintos, stilingi tualetai, praustuvai. Neutralių spalvų paletės elementai pabrėžia vonios kambario modernumą. Modernus vonios kambarys pasižymi kokybe ir yra neabejotinai elegantiškas.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Dizaino idėjos skandinaviško stiliaus vonios kambariui: integruota kriaukle, erdvėje laisvai pastatyta vonia, dušas be padėklų, vienas unitazas, smėlio spalvos plytelės ir sienos, taip pat mozaikinės plytelės, kartais medinės grindys.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.