Art Deco Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Tai stiprus judėjimas interjero dizaine ir architektūroje. Virtuvėje naudojamos šiuolaikinės medžiagos, pavyzdžiui, lenkti dirbtinio akmens (koriano) stalviršiai ir lengvai derinamos šiuolaikinės grindys su retro stiliaus šviestuvais sukuria puikius interjerus.
Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Kadangi namuose daugiausia veiksmo vyksta virtuvės kambaryje, tai ne tik vieta ruošti ir gaminti maistą - ji taip pat naudojama linksminti svečius, talpinti daiktus ir valgyti šeimos pietus. Šiuolaikinio dizaino virtuvėje turi derėti visos šios veiklos, todėl virtuvės perstatymas yra labiau populiarus nei bet kada. Šiandien salos, kriauklės ir nerūdijančio plieno prietaisai yra bendri priedai, o spintos ir stalviršiai yra pagrindiniai komponentai, kurie sukuria šiuolaikinio dizaino svajonių virtuvę.
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika Klasika

Klasika

Klasikiniai baldai kiekviename virtuvės interjere sukuria žavią ir šiltą atmosferą. Privalomi  klasikinės virtuvės puošybos elementai yra neįprasti sieniniai laikrodžiai, maži megzti krepšeliai, užuolaidos bei įdomūs indai.
Užklausimas

Modernas

Švarios linijos ir minimalistinis dizainas yra modernios virtuvės reikalavimai. Modernaus stiliaus virtuvė tinka tiek mažose, tiek ir didelėse erdvėse. Dėmesys skiriamas modernios virtuvės tvarkingam išplanavimui, kad viskas atrodytų struktūriška.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Esminiai skandinaviško stiliaus virtuvės elementai yra funkcionalus, subalansuotas dizainas ir švarios linijos. Sujungdamas formą ir funkciją, skandinaviškas virtuvės stilius ne tik lengvai atlieka savo funkciją, bet taip pat yra kupinas elegantiško paprastumo.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.