Art Deco Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Idėjos spalvingos, išskirtiniai dekoravimo akcentai, kuriuos apibrėžia kūrybingas, originalus, drąsus dekoras. Art Deco dekoravimo idėjoms priklauso įspūdingi sietynai ir meniškas lovos galvūgalio dizainas.
Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Vaikų kambarys yra daugiau nei tik vieta miegojimui. Tai vieta daryti pamokas, žaisti žaidimus, skaityti, svajoti, lankytis draugams ir laikyti žaislus. Planuojant šiuolaikinį vaiko kambarį jums reikia erdvės, kuri atliktų visas šias funkcijas – ir būtų patogus bei praktiškas keletą metų į priekį..
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika Klasika

Klasika

Pasirinkus klasikinio stiliaus vaikų kambarį, išvengsite poreikio visada sekti mados tendencijas ir reguliariai atnaujinti interjerą. Klasikinis stilius – tai stilius visiems laikams, kadangi užtenka vieną kartą skirti energijos, laiko ir pinigų įrengiant klasikinio stiliaus vaikų kambarį ir ilgam galima pamiršti apie baldų ir apdailos keitimą.
Užklausimas

Modernas

Kuriant vaiko kambarį, galvokite apie spalvą ir dar kartą apie spalvą. Mėgstamiausią atspalvį naudokite sienoms arba ryškiems akcentams, bet rinkitės neutralių spalvų baldus. Baldai turi atitikti jūsų vaiko amžių, taip pat turėtų būti kažkas, kas gali augti kartu su juo. Statykite talpias spintas ir lentynas, kad jų užtektų mokslo metams, apsvarstyti dviaukštės lovos galimybę, kuri yra puikus sprendimas norint pasidalinti kambariu su broliais ir seserimis.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Skandinaviško stiliaus vaikų kambarys pasižymi efektyviu erdvės panaudojimu. Vėlgi, galite atkreipti dėmesį į patalynės ar sienų šaltus, pastelinius atspalvius šiai miniatiūrai pagyvinti.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.