Art Deco Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Tikroji Art Deco koncepcija - vyriška, drąsi ir meniška. Ji pasižymi ypač drąsiais kontūrais, geometrinėm ir zigzago formom - net naudojamas plastikas kaip dizaino medžiaga. Art Deco stilius įtakotas Art Nouveau motyvų - vaizdavo gamtą, saulėtekį, gėlės ir kriaukles, bet su laiku jis buvo pakeistas į kampus ir kreives.
Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Priklausomai nuo namų išplanavimo, šiuolaikinio stiliaus svetainė gali turėti daug įvairių funkcijų. Jei turite šeimos kambarį, tuomet svetainė yra oficialių susitikimų plotas arba kambarys, skirtas skaitymui, atsipalaidavimui, pramogavimui su svečiais. Jei tai vienintelis gyvenamasis plotas namie, jis taip pat naudojamas žiūrėti televizorių, žaisti žaidimus ir leisti laiką su šeima. Nepriklausomai nuo pritaikymo, kiekvienoje geroje erdvėje turi būti patogi sofa arba kitokie minkšti baldai, žurnalinis staliukas, centrinė vieta, tokia kaip židinys ar pramogų zona (gal net abu!)
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika Klasika

Klasika

Bruožai:
•  Subtilūs moteriškų linijų baldai su nusmailintomis kojomis.
•  Neutralių ir ramių spalvų paletė.
•  Dideli šviestuvai.
•  Prabangūs audiniai, tokie kaip šilkas, aksomas.
•  Prabanguys tamsus medis poliruotu paviršiumi.
•  Prabangių medžiagų akcentai, įskaitant metalą, marmurą, ir stiklą.
• Simetriniai grindų planai.
Užklausimas

Modernas

Modernus gyvenamasis kambarys pasižymi paprastumu ir minimalizmu. Baldai yra švarių linijų, nėra nereikalingų detalių arba papuošimų. Akcentuojamas praktiškumas, funkcionalumas, gebėjimas taupyti erdvę sukuriant erdvumo įspūdį bei erdvų išplanavimą.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Apskritai, visuose skandinaviško stiliaus interjeruose vyrauja švarios linijos ir tai matoma architektūroje, balduose ir visame kitame. Erdvės taip pat visada labai funkcionalios. Kalbant apie medžiagas, vyrauja daug medienos. Ji naudojama sienoms, luboms, grindims ir baldams. Mediena suteikia kambariui šilumos ir tekstūros.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.