Art Deco Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Art Deco labai dekoratyvus, yra naudojamos egzotinės ir naujos medžiagos.
Art Deco motyvai ir medžiagos yra:
   • aštrios linijos
   • geometrinių raštų ir metalo apdaila
   • atnaujinti, šiuolaikinių versijų motyvai, pavyzdžiui, kinų ornamentai ir modeliai iš egzotinės tekstilės
   • chromo ir juodintas metalas
   • lakas
Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Šiuolaikinio stiliaus baldai, kaip sofos, minkštasuoliai, futonai, ir gyvenamojo kambario rinkiniai, gaminami įvairaus dizaino su aukštos kokybės apmušalais. Galima rinktis iš įvairių apmušalinių audinių, kurie puikiai derės su kitais daiktais namuose. Jei norite minkštų audinių, tuomet natūralios medvilnės arba šeniliniai audiniai gali būti geriausias pasirinkimas jūsų namuose. Tiems, kurie nori drąsesnio vaizdo kambaryje, reikėtų rinktis liną, dirbtinę odą. Visos šios medžiagos yra įkomponuotos į modernių sofų dizainą ir dera su švariomis linijomis, natūraliomis medžiagomis ir kutuotomis pagalvėlėmis.
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika Klasika

Klasika

1811-1820 - tai buvo klasikinių baldų laikotarpis. Būtent tada buvo madinga kopijuoti baldus iš romėnų ir graikų laikų. Jei jie nebuvo identiškai nukopijuoti,  buvo gaminami kiek įmanoma labiau atkartojant klasikinės puošybos elementus. Sparnuoti grifai, liūtų galvos, gyvūnų kojos, romėnų dievai: viskas, kas buvo populiaru senovės Romoje, Egipte ar Graikijoje. Baldai grįžo nuo natūralios evoliucijos prie klasikinės formos. Minkštasuolius pakeitė sofos suktais galais su sfinkso galvomis ant liūtų kojų.
Užklausimas

Modernas

Paprastai, modernūs baldai yra suprojektuoti taip, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis - išvaizda yra svarbi, tačiau ne vien ji yra svarbi kuriant baldą. Modernūs baldai yra kažkas praktiško, ką turite namuose, dėl jų naudojimo lengvumo ir patogumo.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Skandinaviško stiliaus baldai yra išvaizdūs, itin patogios formos ir su daug gerai suprojektuotų detalių. Jie gali būti lengvai išardomi ir apvelkami įvairiais audiniais. Svarbios estetinės detalės. Kiekviena baldų dalis yra sukurta maksimaliam komfortui.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.