Art Deco Art Deco Art Deco Art Deco

Art Deco

Įtakingas vizualiųjų menų stilius atsirado pirmaisiais 20-ojo amžiaus metais ir klestėjo tarptautiniu mastu 1930 ir 1940. Šis eklektiškas stilius yra didelių veidrodinių baldų, labai poliruoto medžio, veidrodinių plytelių, chromo ir stiklo, blizgančių audinių, pavyzdžiui, satino, sumaišyto su kailiais, geometrinių ir kampuotų formų ir gamtos motyvų, kaip antai, kriauklių, gėlių ir saulės. Šis prabangus ir madingas dizainas vis dar tęsia savo įtaką šiandien.  Tai yra vienas iš stilių, kuriuo tikrai galėtumėte sukurti savo miegamąjį.

Užklausimas

Šiuolaikinis stilius

Kai kalbame apie šiuolaikinio stiliaus miegamąjį, projektavimo alternatyvos yra neribotos. Štai todėl apsispręsti renkantis šio stiliaus miegamojo baldus gali būti išties sudėtinga. Šiuolaikinė tendencija yra langai nuo grindų iki lubų. Medienos dekoras yra šiltas, todėl kai kurie miegamieji sukuria kotedžo atmosferą. Taip pat vyrauja teminiai miegamieji, kurių daugumos bruožas yra juodos ir baltos spalvos dermė. Kitos dažnos šių modernių miegamųjų charakteristikos yra karališko dydžio lovos, įvairūs paveikslai, intriguojantys naktiniai staleliai, gėlių puokštės ir spalvingi tapetai.
Užklausimas
Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius Šiuolaikinis stilius
Klasika Klasika Klasika Klasika

Klasika

Klasikinio miegamojo baldai - puikus komforto ir dizaino derinys. Miegamasis turi būti jaukus ir malonus. Miegamasis turi būti kupinas teigiamos energijos, gryno oro ir saulės spindulių. Toks miegamasis, kuriame derinama klasikinio stiliaus lova, minkštasuoliai, kėdės, stalai ir kiti baldai, tampa labai privačia namų vieta.
Užklausimas

Modernas

Ryškios spalvos ir neįprasti geometriniai raštai yra vyraujantys modernaus miegamojo elementai. Lengvai galima naudoti įvairias dirbtines medžiagas, tokias kaip plastiką ir metalus, pabrėžiant kambario modernumo tematiką ir norint sutaupyti.
Taip pat galima naudoti natūralias medžiagas, kurios papildo moderno temą. Jūs visada galite pasirinkti ryškiai dažytą medieną. Jei jums patinka rudi atspalviai, natūralumą galite atsverti pabrėždami šiuolaikines stilistines detales - veidrodį arba nerūdijančio plieno šviestuvą.
Užklausimas
Modernas Modernas Modernas Modernas
Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius Skandinaviškas stilius

Skandinaviškas stilius

Skandinaviško stiliaus miegamojo baldai yra elegantiški, paprasti ir gražūs. Skandinaviško stiliaus kuklus žavesys iš karto patraukia visų dėmesį. Klasikinis skandinaviškas dizainas funkcionalumą iškelia aukščiau estetikos ir spalvą naudoja minimaliai. Tiesą sakant, minimalizmas yra neatsiejamas šio stiliaus bruožas.
Užklausimas

Užklausimas dėl:

Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Prašome užpildyti visus laukelius.